MUZCLUB.RU - Песни Mp3 » Новинки » Era Istrefi - Bonbon

Era Istrefi
Bonbon

  • Слушали: 13
  • Формат: mp3
  • Раз / Кач: 2,7 Mb (320 kbs)
  • Длительность: 2:47 min
  • Жанры: Электроника
  • Дата релиза: 7-04-2021, 15:11
Слушать трек
Скачать трек
На этой странице Вы можете скачать mp3 песню Era Istrefi - Bonbon!. Слушайте песни в онлайн хорошем качестве, со своего телефона на Android, iphone или пк в любое время.
Нравится песня?
Да (0%)
Нет (0%)
Клип на песню Era Istrefi - Bonbon

Текст песни Era Istrefi - Bonbon

Unë jom Era
Unë jom Era edhe koha jeme o tu ardhë
Nëse jo ti
E du unë vetën
S'kom nevojë për ty hejo
Edhe vet unë e thejo
Sun m'rrxon jom knejo
Sun e bon, sun e bon, sun e bon, sun e bon bon
Bon bon edhe nëse sbon sbon

Don don, bet you wanna taste it
Bon bon, bet you wanna taste it
E di që ti don don, don
Bon bon edhe nëse sbon sbon
Don don, bet you wanna taste it
Bon bon, bet you wanna taste it
E di që ti don don, don

Hajde merëm ikim, nëse e don qiken
King je deri ta qes piken
Hajde merëm ikim, nëse e don qiken
King je deri ta qes piken

Sunday night, I put a light
In my blunt right
In my blunt right

S'nihëm mo s'm vyn kurgjo
Kur t'm vyn s'je mo m'ke përdor futja futja hajt
Gonna be alright

Bounce edhe rrite rrite basin yo
'Cause my time has come, rrite basin
Po dojn me bo si na
Se na high jena,, high dhe mellow
Uu ca kom pas s'pe masim
Uu ti ma ke thy pasin
Mi lexoj sytë edhe shprehjen n'buz
E skenoj kejt ca kom nër blluz

Hajde merëm ikim, nëse e don qiken
King je deri ta qes piken
Hajde merëm ikim, nëse e don qiken
King je deri ta qes piken

(Honey)
Honey, vec ni sen para sy ta kishë
T'kom tregu që me mu kur e prishë e prishë
Plot mundësi jo ma anej
Se kur ftofë niherë, jo mo nuk e nxej
Комментарии (0)
Комментировать
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Анализ сайта muzclub.ru Яндекс.Метрика